MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SM POLKOWICE. PLEBISCYT RADIA WROCŁAW TOP5 DOLNOŚLĄSKICH STRAŻY MIEJSKICH RUSZA

czwartek, 20 października 2022

fot. źródło: Internet

Straż Miejska w Polkowicach została wytypowana do plebiscytu Top5 Dolnośląskich Straży Miejskich. Jeżeli uważacie Państwo, iż powinniśmy wygrać powyższy plebiscyt zapraszamy do udziału w głosowaniu.


Plebiscyt Radia Wrocław Top5 Dolnośląskich Straży Miejskich rusza w najbliższą sobotę 22 października o godzinie 12:00. To wtedy pojawi się na stronie internetowej radia wrocław, artykuł zatytuowany Top5 dolnośląskich straży miejskich, tam będzie można oddać głos.

Głosowanie online na stronie internetowej www.radiowroclaw.pl potrwa do 5 listopada, do godziny 15:30. Codziennie, bezpłatnie można oddać głos. Zwycięża grupa, która uzbiera najwięcej głosów.

Strona do głosowania pojawi się na stronie rozgłośni najwcześniej w sobotę przed godziną 12:00. Znajdą się tam opisy wszystkich pięciu jednostek biorących udział w plebiscycie wraz z kilkoma zdjęciami.

Opowieści nagrane przez dziennikarzy w siedzibach pięciu biorących udział w plebiscycie jednostek będą do odsłuchania przez trzy soboty w godzinach między 12, a 16 na antenie Radia Wrocław 102.3 fm, lub przez stronę www.radiowroclaw.pl w zakładce Posłuchaj Radia.

red. adabrowska

Strony w dziale:

Strony w dziale: